Headoff Gaming Intranetwork
|Турнири| |Регламент| |Резултати|
Battlefield 2 онлайн турнир

Обща информация

Българският Battlefield Портал и Headoff G.I. организират онлайн турнир по Battlefield 2. Турнирът ще се проведе на 31 юли 2005, неделя, от 10:45. Турнирът е отборен и всеки отбор е от по 6 човека. Комуникацията по време на турнира ще е през IRC.

Записване

Заявяване на учстие в турнира става, като изпратите името на отбора, негово кратко представяне и имената и псевдонимите (nick) на Вашите 6 играча на email: atrox@dir.bg, ICQ: 325311806 (Atrox) или в канал #bf1942 на IRC мрежата UniBG. Крайния срок за записване е 31 юли 2005, 10:30.

• Zatar Wetlands - 16
Отборите са от 6 човека. Всички играчи трябва да са присъстват в IRC в канал #bf2 на IRC мрежата UniBG на 31 юли 2005, 10:45. Турнирът се играе по турнирна схема с двойна елиминация. Разпределянето на местата в схемата става чрез жребий. Картите, на които ще се играят срещите, също се определят чрез жребий.

За всеки мач противниците, картата и адреса на сървъра ще се обявяват в IRC канала. За всеки мач се назовава и представител на организаторите, който ще администрира и съдийства играта. Играе се по един рунд с всяка от фракциите. Всики отбор има 5 минути след обявяването на мача му да влезне в посочения сървър. Във всеки мач, преди първи рунд, отборите имат 5 минути загрявка. Паузата между рундовете е толкова дълга, колкото е необходимо на отборите да сменят страната на която играят. Адмистриращият мача има право да рестартира играта само в рамките на първите 5 минути от мача, в случай на техническа необходимост или ако единият от отборите не е бил готов. Администриращият мача има право да прекъсне мача със служебна загуба за отбор който е нарушил правилата на игра, използва неспортменски методи на игра или има непристойно поведение. Администриращият мача налага служебна загуба на отбор, който не се е явил до 15 минути след обявения час на срещата. Ако отборите се споразумеят, администрирашият мача има право да отложи даден мач с не повече от 15 минути.

В играта са допустими убийствата на съотборници. При изтичане на времето за рунда (30 минути) отборът с повече точки (tickets) печели. Ако и двата отбора спечелят по един рунд в една среща, то отборът, който е имал по-голяма разлика в точките (tickets) в рунда, в които е победил, е победител в срещата. При равенство на разликите от точки се играят два рунда по 15 минути за излъчване на победител. С въпроси се обръщайте към Atrox и Army Of One, които ще администрират и съдийстват турнира.

Последна промяна: Sat, Jul 30, 2005 19:53 Counter/Date/Time
Copyright © 1998-2018 i-Wet ООД. Всички права запазени.