|
Обща информация
Българският Battlefield Портал и Headoff G.I. организират онлайн турнир по Battlefield 2.
Турнирът ще се проведе на 31 юли 2005, неделя, от 10:45. Турнирът е отборен и всеки отбор е от по 6 човека.
Комуникацията по време на турнира ще е през IRC.
Записване
Заявяване на учстие в турнира става, като изпратите името на отбора, негово кратко представяне и имената
и псевдонимите (nick) на Вашите 6 играча на email: atrox@dir.bg, ICQ: 325311806 (Atrox) или в канал #bf1942 на
IRC мрежата UniBG. Крайния срок за записване е 31 юли 2005, 10:30.
Правила
Сървър:
- Spawn Time - 15s
- Time limit - 30m
- Ticket Ratio - 200
- Friendly Fire - On
- Auto Balance - Off
- Punkbuster - On
- Frag limit - 0
- Friendly fire - 100%
Карти:
- Daqing Oilfields -16
- Dalian Plant - 16
- FuShe Pass -16
- Gulf of Oman - 16
- Kubra Dam - 16
- Mashtuur City - 16
- Zatar Wetlands - 16
Отборите са от 6 човека. Всички играчи трябва да са присъстват в IRC в канал #bf2 на IRC мрежата UniBG на
31 юли 2005, 10:45. Турнирът се играе по турнирна схема с двойна елиминация. Разпределянето на местата
в схемата става чрез жребий. Картите, на които ще се играят срещите, също се определят чрез жребий.
За всеки мач противниците, картата и адреса на сървъра ще се обявяват в IRC канала. За всеки мач се
назовава и представител на организаторите, който ще администрира и съдийства играта. Играе се по един рунд
с всяка от фракциите. Всики отбор има 5 минути след обявяването на мача му да влезне в посочения сървър.
Във всеки мач, преди първи рунд, отборите имат 5 минути загрявка. Паузата между рундовете е толкова дълга,
колкото е необходимо на отборите да сменят страната на която играят. Адмистриращият мача има право да рестартира
играта само в рамките на първите 5 минути от мача, в случай на техническа необходимост или ако единият от отборите
не е бил готов. Администриращият мача има право да прекъсне мача със служебна загуба за отбор който е нарушил
правилата на игра, използва неспортменски методи на игра или има непристойно поведение. Администриращият мача
налага служебна загуба на отбор, който не се е явил до 15 минути след обявения час на срещата. Ако отборите се
споразумеят, администрирашият мача има право да отложи даден мач с не повече от 15 минути.
В играта са допустими убийствата на съотборници. При изтичане на времето за рунда (30 минути)
отборът с повече точки (tickets) печели. Ако и двата отбора спечелят по един рунд в една среща,
то отборът, който е имал по-голяма разлика в точките (tickets) в рунда, в които е победил, е
победител в срещата. При равенство на разликите от точки се играят два рунда по 15 минути
за излъчване на победител. С въпроси се обръщайте към Atrox и Army Of One, които
ще администрират и съдийстват турнира.
|