Logo
Headoff G.I.
Новини
Въпроси
Feedback
IRC
За новаци
Web hosting
Форум
Групи
Търсене
Сървъри
Статус
Clan Servers
Глас
Играчи
Вход
Регистрация
Търсене
Въпроси
Кланове
Списък
Нов клан
Търсене
Въпроси
Ранглисти
Игри
Поддържани
Гробище
Клубове
Турнири
Предстоящи
История
Файлове
FTP
Търсене
Headoff G.I.
Headoff Gaming Intranetwork
|Турнири| |Регламент| |Участници| |Срещи| |Класиране| |Снимки|
Срещи

Срещите от турнира по Counter-Strike в Южен Кръст, се провеждат по метода на двойната елиминация, като всяка една от срещите се състои от две 30-минутни половини. Отборите в зелено играят в първата половина като Counter Terrorist, a тези в жълто - Terrorist. Във втората половина отборите играят с разменени роли. Нивото (картата), на която се състезават е de_aztec.

Първи ден
11.06.2001
 
Номер на срещата Отбор Отбор Резултат I Резултат II Победител
1.1 SM H&S T:3 / T:11
E:-31 / E:30
T:9 / T:2
E:-17 / E:17
H&S
1.2 AO TM T:5 / T:12
E:-26 / E:26
T:15 / T:6
E:16 / E:-22
TM
1.3 WM DR T:9 / T:16
E:-34 / E:29
T:7 / T:12
E:-26 / E:23
DR
1.4 H&S SC T:25 / T:4
E:66 / E:-71
T:23 / T:2
E:77 / E:-80
H&S
1.5 TM G'L T:24 / T:3
E:66 / E:-73
T:20 / T:5
E:46 / E:-50
ТМ

Втори ден
12.06.2001

Номер на срещата Отбор Отбор Резултат I Резултат II Победител
2.1 - 19:00 часа EF SMF T:4 / T:26
E:-86 / E:81
T:3 / T:26
E:-74 / E:70
SMF
2.2 - 19:00 часа WM SM T:4 / T:16
E:-58 / E:57
T:6 / T:25
E:-74 / E:62
SM
2.3 - 19:00 часа H&S DR T:28 / T:2
E:96 / E:-97
T:29 / T:3
E:89 / E:-93
H&S
2.4 - 20:15 часа EF AO T:5 / T:23
E:-70 / E:64
T:4 / T:20
E:-42 / E:36
AO
2.5 - 20:15 часа SMF TM T:6 / T:9
E:-13 / E:13
T:14 / T:6
E:37 / E:-38
SMF
2.6 - 21:15 часа G'L AO T:10 / T:12
E:-9 / E:8
T:19 / T:9
E:30 / E:-32
G'L

Трети ден
13.06.2001
 
Номер на срещата Отбор Отбор Резултат I Резултат II Победител
3.1 - 19:00 часа SC SM T:0 / T:17
E:-54 / E:52
T:11 / T:11
E:-4 / E:4
SM
3.2 - 19:00 часа BOT FE T:18 / T:3
E:47 / E:-46
T:7 / T:21
E:-46 / E:48
BOT
3.3 - 21:15 часа G'L DR T:10 / T:9
E:1 / E:-4
T:4 / T:20
E:-44 / E:50
G'L
3.4 - 21:15 часа BO BOT T:14 / T:6
E:14 / E:-16
T:8 / T:13
E:3 / E:-7
BO

Четвърти ден
14.06.2001
 
Номер на срещата Отбор Отбор Резултат I Резултат II Победител
4.1 - 17:00 часа W17 BO T:16 / T:10
E:21 / E:-27
T:19 / T:1
E:45 / E:-45
W17
4.2 - 18:30 часа FE BOT T:1 / T:19
E:-55 / E:54
T:11 / T:14
E:-1 / E:-2
BOT
4.3 - 18:30 часа H&S SMF T:13 / T:7
E:31 / E:-33
T:27 / T:1
E:93 / E:-93
H&S
4.4 - 20:00 часа BOT SMF T:15 / T:5
E:22 / E:-23
T:5 / T:15
E:-17 / E:12
BOT

Пети ден
17.06.2001
 
Номер на срещата Отбор Отбор Резултат I Резултат II Победител
5.1 - 10:00 часа TM SM T:7 / T:17
E:-33 / E:30
T:10 / T:14
E:-6 / E:5
SM
5.2 - 11:30 часа SM G'L T:12 / T:8
E: - / E: -
T:19 / T:6
E:55 / E:-60
SM
5.3 - 13:30 часа BO SM няма няма SM
служебно
5.4 - 15:00 часа BOT SM T:2 / T:27
E:-78 / E:76
T:13 / T:14
E:-2 / E:-5
SM
5.5 - 15:40 часа W17 H&S T:2 / T:16
E:-47 / E:54
T:4 / T:21
E:-49 / E:48
H&S
5.6 - 16:50 часа W17 SM T:4 / T:14
E:-34 / E:33
T:11 / T:12
E:-10 / E:7
SM
5.7 - 18:00 часа H&S SM T:14 / T:4
E:23 / E:-23
T:4 / T:17
E:-28 / E:26
SM
5.8 - 19:30 часа SM H&S няма няма SM
служебно
|Турнири| |Регламент| |Участници| |Срещи| |Класиране| |Снимки|
Последна промяна: Mon, Nov 18, 2002 13:15 Counter/Date/Time
Copyright © 1998-2021 i-Wet ООД. Всички права запазени.

Headoff® е запазена марка на i-Wet ООД.
Не копирайте, не преиздавайте и не фотографирайте под каквато и да е форма без изричното разрешение на i-Wet ООД.
Всички марки, имена на продукти и услуги са търговски марки на съответните им притежатели.